KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363002
nr 1636 3002
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
"Featherington". Signerad, Blandteknik på pannå, oramad. Längd: 33 cm. Djup: 2 cm, höjd: 43 cm
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:27:55
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja